HLEDÁTE?

Jste majitelem hotelu nebo penzionu a budete v blízké době hledat pro svoji nemovitost vhodného a solventního kupujícího? Nebo již nějaký čas hledáte? Jste majitelem a máte hotel v exekuci, nucené či dobrovolné dražbě, nebo již vše řeší insolvenční správce? Očekáváte dosažení maximální prodejní ceny a nevíte jak na to? Tým Hotel4Sale Vám dokáže pomoci.

 

Orientujeme se na vyhledání zájemců z řad solventních nejen českých, ale též anglických, ruských a čínských investorů, kteří vidí v investici do českých hotelů dlouhodobou perspektivu a jistotu zhodnocení kapitálu. Nejde nám o umělou délku spolupráce, ale čas je to nejcennější, co při prodeji máte. To plně respektujeme a řídíme se tím. Rychlost a kvalita jsou ovšem dovednosti, které zahraniční investoři vyžadují a oceňují. Díky tomu se nám daří dosahovat skvělých výsledků za odpovídající čas s maximální efektivitou.

 

Neděláme business zadarmo, ale jdeme do toho s Vámi! Zakládáme si na férovém přístupu a korektním jednání. Pak i my jsme ochotni do našeho společného cíle investovat. A ne málo. Schopnosti, know-how, kontakty, čas i peníze.

 

Umíme prodat hotely i penziony po celé České republice. Nové, staré, malé, velké, na atraktivních místech nebo na konci světa. Hlavním naším úkolem je nalézt pro Váš hotel kupujícího, který Vám zaplatí nejvyšší cenu ve férovém čase.

 

Vyzkoušejte si nás. Hotel4Sale je nabídka, možnost, zkouška, co jen chcete a sami nám dovolíte. Důležité ovšem je, že je to nová cesta, která vás může dovést k cíli. Záleží jen na Vašem rozhodnutí. Rádi se staneme partnerem při řešení prodeje Vašeho hotelu. Kdekoliv. Jakéhokoliv.

 

Budeme rádi, když nám dáte svoji důvěru. Třeba jen na zkoušku.

 

Kontaktujte nás ZDE a získejte profesionální video prezentaci Vašeho hotelu zdarma!

 

Tým Hotel4Sale

NEJSME VŠUDE A NEDĚLÁME VŠECHNO.

KAŽDÝ ROK PRODÁME NEMOVITOSTI ZA 500 MILIONŮ.

© 2016 General Reality a.s.

Václavské nám. 807/64, 110 00 Praha 1

+420 233 344 810

NEJSME VŠUDE A NEDĚLÁME VŠECHNO.

KAŽDÝ ROK PRODÁME NEMOVITOSTI ZA 500 MILIONŮ.

© 2016 General Reality a.s.

Václavské nám. 807/64,

110 00 Praha 1

+420 233 344 810